Animacja w przedszkolach i szkołach, ‚animacje dla dzieci, mikołaj Bielsko, pikniki rodzinne, bale karnawałowe

Oferta dla przedszkoli

Dla nas animacja, to pacja, a nie praca…

Nasi bajkowi przyjaciele

Naszym animatorom pomagają bajkowi przyjaciele, Bałwanek Olaf, Myszka Minni, Królik Bugs, Miś Kubuś, Minionek oraz Smok Smokuś.

Teatrzyk kukiełkowy

TEATRZYK BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK to połączenie zabawy i nauki, Dzieci uczą się numerów alarmowych, odpowiedniego przechodzenia przez jezdnię, ale również rozmawiamy o zagrożeniach, które mogą ich spotkać . Na koniec spotkania z pacynką, na dzieci czeka niespodzianka: wizyta jednej z naszych dużych bajkowych postaci, np. z Królikiem Bugsem.

 

 t11  t22

Pikniki rodzinne

W okresie wiosennym i letnim prowadzimy pikniki rodzinne, na których i na dzieci i na rodziców czeka mnóstwo niespodzianek:

 

  • – skoki w workach
  • – przeciąganie liny
  • – jazda na wspólnych nartach
  • – chodzenie w gąsienicy
  • – nauka tańców animacyjnych

To tylko niektóre atrakcje, które sprawiają, że w tym dniu dzieci są naprawdę z rodzicami.

Spotaknie z Mikołajem

Czas świąt to niezwykły czas dla wszystkich. Mamy to szczęście, że znamy Mikołaja osobiście. Podczas spotkania z Mikołejm i Śniezynką, do dzieci przychodzi również jedna z naszych bajkowych maskotek, która jest także wielką atrakcją dla dzieci, w tym roku wielką gwiazdą był Bałwanek Olaf.

Bale karnawałowe

Podczas balów karnawałowych uczymy dzieci tańców animacyjnych, a także zabieramy dzieci w muzyczną podróż po różnych zakątkach świata. Oczywiście do dzieci przychodzą nasi bajkowi przyjaciele. Posiadamy profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy.

 

Facebook