Animacje na weselach, dzieci na weselu, wesele Bielsko-Biała,

Animacje na weselu, dzieci na weselu…

Animacje na weselu – czyli kilka slów o tym co podczas takich animacji robimy:

Zwierzątka z baloników, szukanie skarbów, robienie tatuaży, malowanie buzi, zabawy ze sprzętami animacyjnym0 chusta klanzy, tunelami oraz innymi sprzętami animacyjnymi., tworzymy wielkie bańki mydlane, portret Państwa Młodych , a naszą tajną siłą są postacie bajkowe, które przychodzą do najmłodszych gości weselnych oraz do Państwa Młodych.

Aby dowiedzieć się więcej o cenie , formie oraz innych szczegółach, zapraszamy do zapoznania się z: 10 najczęściej zadawanych pytań

Nasze animacje w obiektywie

 

 

Kilka słów o nas po animacjach

 

10 najczęściej zadawanych pytań

Wesele

Animacje na weselach z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Osoby, które jeszcze nie posiadają swojego potomstwa, nawet nie zdają sobie sprawy jak czasami trudne jest zjedzenie obiadu, nie wspominamy już o swobodnej zabawie na weselu. Powstaje dylemat, czy iść z dzieckiem na wesele czy nie. Istnieje przekonanie, ze dziecko na weselu to problem, my jednak tak nie uważamy. Jeśli goście przychodzą z dziećmi, w interesie wszytkich jest, aby i dzieci dobrze się bawiły, a to z kilku przyczyn: - znudzone dziecko, to jęczące dziecko - znudzone dziecko, to biegające dziecko - znudzone dziecko- to dziecko pełne, różnych dziwnych pomysłów - znudzone dziecko – to sfrustrowani rodzice a wybawione dziecko – to zmęczone dziecko wybawione dziecko – to szczęśliwe dziecko A Szczęśliwe dziecko – to szczęśliwi rodzice Jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich planuje wesele- zaangażowanie animatorów choć na 2, czy 3 godziny sprawi, że i dzieci i rodzice będą zachwyceni. Dzieci z zabawy, a rodzice z możliwości swobody i choćby spokojnej rozmowy z dawno nie widzianą rodziną, czy przyjaciółmi. To nie tylko korzyść dla rodziców tych dzieci, ale również dla Was Młoda ParoJ - nie dość, że przez kilka godzin nikt nie biega i nie krzyczy, to jeszcze macie szanse spotkać prawdziwego Olafa z Krainy Lodu czy inne bajkowe postacie i zrobić sobie z nimi zdjęcia. Dlaczego Kidsland Events? Na rynku animacyjnym działamy do 8 lat, nie jesteśmy animatorami z tzw. „doskoku”, Animacja to nasza praca , ale przede wszystkim pasja. Na co dzień prowadzimy animacje w przedszkolach, szkołach, ale również w hotelach. Od 2 lat jesteśmy animatorami wszystkich animacji wakacyjnych, feryjnych, świątecznych w Hotelu Resort@Spa Klimczok**** w Szczyrku, Hotelu Olympic**** w Ustroniu. Współpracujemy z całą masą Hoteli i Restauracji. Doskonale wiemy co zrobić, żeby zainteresować dzieci i sprawić, by świetnie się bawiły.
Jeśli zerknęliście Państwo na punkt pierwszy i przeczytaliście o tym dla kogo pracujemy ,u większości z Państwa pojawi się stwierdzenie, „to pewnie będzie drogo” Nic bardziej mylnego, nasze ceny są cenami konkurencyjnymi na rynku. Cena za 2 godziny animacji kształtuje się od 400 zł. Cena uzależniona jest od: - dnia tygodnia wesela - lokalizacji - ilości zakupionych godzin animacji NIE OD ILOŚCI DZIECI
Jeśli zależy Państwu na konkretnej maskotce, czy maskotkach, to wtedy im szybciej tym lepiej. Zdarzają nam się rezerwacje nawet na rok w przód, średnio jednak spływają do nas 2-3 miesiące przed planowanym ślubem.
Jest to dosyć trudne pytanie, bo mieliśmy przypadki, że świetnie bawiły się z nami 2 letnie maluchy, ale i 14 letnia prawie młodzież. Wszystko zależy od dziecka, jednak z całą pewnością możemy powiedzieć, że jeśli są na weselu dzieci w wieku 4-12 lat, to jest to fantastyczna grupa wiekowa do poprowadzenia animacji.
Nie przyjeżdżamy na animacje na krócej niż 2 godziny. Najbardziej populana liczba godzin to 2-4 godziny. Czasami mamy zapytania o wypożyczenie samej maskotki – nie wypożyczamy naszych maskotek bez poprowadzenia animacji.
Z naszego doświadczanie, wygląda to tak: 14:00-15:30- Ślub + Życzenia + Przejazd na salę 15:30-17:00 Przywitanie na Sali + Obiad + Pierwszy taniec Czyli średnio 3 godziny, od rozpoczęcie ceremonii w Kościele czy USC.
Tak, jest to bardzo ważne, żebyśmy mogli zabrać dzieci w miejsce gdzie jesteśmy z nimi sami i co najważniejsze nie przekrzykujemy się z Dj-em lub Orkiestrą. Jeśli w Restauracji, czy Sali weselnej nie ma osobnego pomieszczenia, które możemy wykorzystać, ale jest duży hol, korytarz, ogród – w przypadku ładnej pogody/- to nam wystarczy.
Królik Bugs Myszka Minii Bałwanek Olaf Kubuś Puchatek Minionek
Tak, animatorzy zawsze wchodzą na salę co najmniej dwa razy. Pierwszy raz jest to rozpoczęcie animacji, kiedy to animator wita się z gośćmi weselnymi i zabiera dzieci ze sobą na animacje oraz drugi raz na sam koniec kiedy przyprowadzamy dzieci wraz z maskotką. Przeważnie wtedy dzieci wraz z wszystkimi gośćmi weselnymi, Państwem Młodym tańczą wspólny taniec. Po tańcu jest chwila na zdjęcia z maskotką. Animator jednak może częściej wchodzić na salę, w przypadku zaprowadzenia młodszych dzieci do rodziców, np. na picie, przytulenie, czy po prostu chwilowa potrzebą zobaczenia mamy.
Tak, stawka jest ustalana indywidualnie, w zależności od ilości dzieci i godzin.

 

Animacje dla dzieci, animacje na weselu

Facebook