Oferta animacji…

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą animacji dla dzieci. Jesteśmy wszędzie tam , gdzie są dzieci i gdzie planowana jest dobra zabawa. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dlatego w poniżyszch ofertach nie znajdziecie Państwo cennika. Nauczeni wieloletnim doświedczeniem, wiemy, że każdy klient może oczekiwać czegoś innego, dlatego nasze usługi wyceniamy indywidualnie, po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami.

Planujesz wesele, chcesz żeby Twoi Mali Goście świetnie się bawili . Animacje na weselu to zdecydowanie dobry pomysł, zrobimy wszystko, żeby dzieci były zadowolone, a rodzice zrelaksowani.

Zbliżają się urodziny Twojego dziecka, chcesz zorganizować imprezę w domu, ogrodzie, czy restauracji, chętnie pomożemy. Animacje na urodzinach – zobacz nasze przykładowe tematy urodzinowe.

Animacje dla przedszkolaków – bo tyle świąt ma cały rok: Święto Pluszowego Misia, Święto Kotka, ziemniaka itp. Nie wspominając o Mikołajkach i Dniu Dziecka, czy piknikach rodzinnych…

Dzień Pierwszej Komunii Świętej, to ważny dzień dla dziecka, jak i jego rodziny. Po wielkiej uroczystości czas na zabawę dla wszystkich małych gości. Z pewnością rodzice nie będą mieli nic przeciwko…

Pikniki rodzinne w szkołach, przedszkolach, firmowe – mnóstwo zabaw na rywalizację, świetna zabawa dla małych i dużych. Czas dla rodziny, czas dla dzieci, czas na świetną, wspólną zabawę.

Animacje w hotelach – wakacje, ferie, święta to dla hotelarzy sporo pracy, a dla gości czas odpoczynku, zabawy i radości. Zaproś nas do swojego hotelu i zobacz jak fantastycznie mogą bawić się Twoi Goście.

Święta i Mikołajki, to wyjątkowy czas w roku. Nasz Mikołaj i Śnieżynki odwiedzają w tym czasie przedszkola, szkoły, hotele, centra handlowe. Zaproś nas do swojego miejsca.

Duchy, duszki – cukierek, czy psikus – oczywiście to i to. W Halloween nie można się nudzić, a nasze „straszne” halloweenowe animacje nie są wcale takie straszne.

Bal karnawałowy to wyjątkowy dzień w roku, księżniczki, cowboy’e, kotki, wróżki i cale mnóstwo bajkowych postaci. Muzyczna podróż po rożnych krainach, to nasza propozycja na ten specjalny dzień.

Facebook