Animacja hotele

Oferta dla hoteli

Od lipca 2015 roku mamy przyjemność prowadzić animacje w Hotelu Klimczok w Szczyrku.

Dla nas animacja, to pasja, a nie praca…

Kim Jestesmy

Animacje dla dzieci prowadzimy od siedmiu lat, Mamy przyjemność spotykać się z dziecmi w różnych miejscach na terenie całej Polski, w hotelach, restauracjach, przedszkolach, podczas pikników rodzinnych.

Nasi bajkowi przyjaciele

Naszym animatorom pomagają bajkowi przyjaciele, Bałwanek Olaf, Myszka Minni, Królik Bugs, Miś Kubuś, Minionek oraz Smok Smokuś.

Animacje wakacyjne

Mini Disco Show, szukanie skarbów z Królikiem Bugsem, dzień z Krainą Lodu, czy Kubusiowe szaleństwo, to tylko kilka z kilkunastu tematów animacyjnych. Prowadząc animacje w hotelach, każdy dzień to inny temat przewodni, jeśli spotykamy się z dziećmi codziennie – zawsze na dzieci czekają nowe zabawy i niespodzianki. Codziennie – zawsze na dzieci czekają nowe zabawy i niespodzianki.

 


Animacje świąteczne

Czas świąt to niezwykły czas dla wszystkich. Spotkanie z Mikołajem i naszymi śnieżynkami, oraz specjalne świąteczne programy animacyjne, to tylko nieliczne atrakcje.

Animacje dla maluchów

Teatrzyk kukiełkowy, to zdecydowanie jedna z większych atrakcji dla dzieci najmłodszych, żabka Fred, czy kaczor Boguś oraz ich przyjaciele uczą i bawią dzieci. Spotkanie z nimi to niezapomniana przygoda dla wszystkich milusiskich.

Animacje na weselach i komuniach

Prowadzimy animacje dla dzieci na tak ważnych wydarzeniach jakimi są śluby, czy komunie. Mamy przygotowane specjalny zestaw zabaw, które wykorzystujemy wyłącznie na weselach, np: malowanie portretu Państwa Młodych, oraz wiele innych.

 

Warsztaty plastyczne

Dzieci uwielbiają robić coś własnymi rączkami, Masa solna, decupage, to tylko nieliczne techniki które wykorzystujemy. Poziom trudności prac, zawsze dostosowany jest do wieku uczestników.

Facebook