Animacje mikołajkowe

Animacje mikołajkowe to niewątpliwie jedne z naszych ulubionych animacji. W związku z tym do nich przygotowujemy się przez cały rok. Przede wszystkim spotkanie ze Świętym Mikołajem, to również spotkanie ze Śnieżynką oraz bajkowymi przyjaciółmi naszego Mikołaja.

Mikołajkowe spotkanie z dziećmi

Dzieci w oczekiwaniu na spotkanie z Mikołajem czeka mnóstwo zadań do wykonania. Test wiedzy o Świętym Mikołaju, to z pewnością jedno z nich. W związku z tym, że Mikołaj bardzo lubi tańczyć, nauczymy dzieci mikołajkowego tańca. Niewątpliwie dzieci uwielbiają szukać skarbów – i właśnie zaginionego skarbu elfów będą musiały poszukać.

W związku z tym, że każda impreza jest inna, w zależności od miejsca imprezy, ilości dzieci oraz czasu jaki jest nam dany 🙂 przygotowujemy indywidualne scenariusze. Może w nich wystąpić pacynka Kasia, która jest malutkim Elfem, w teatrzyku kukiełkowym. Może być zamykanie w bańce mydlanej, czy bańki dymne i ogniowe. Może też być bal mikołajkowy.

Animacje mikołajkowe prowadzimy wszędzie tam gdzie są grzeczne dzieci. W przedszkolach, szkołach, firmach, centrach handlowych, hotelach, restauracjach, przyjeżdżamy też do domów.

Nasze animacje w obiektywie 😉

Tak bawiliśmy się podczas animacji w CH Geminii w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz zaprosić naszego Świętego Mikołaja na animacje mikołajkowe – kliknij poniżej. Napisz list do naszego Mikołaja.

Facebook