Mamy ogromne doświadczenie w prowadzeniu animacji hotelowych – wakacje, ferie zimowe, Święta, długie weekendy, Mikołajki, Sylwestra – to czas kiedy bawimy się z małymi i dużymi gośćmi hotelowymi.LETNIE SZALEŃSTWO

Wakacyjne animacje na wesoło.

  Podczas naszych animacji hotelowych uczymy dzieci tańców animacyjnych, na dzieci czekają zwierzątka z baloników, gry i zabawy dostosowane do tematu przewodniego imprezy: szukamy skarbów, pędzimy wehikułem czasu, odwiedzają nas bajkowi przyjaciele, ale też prowadzimy warsztaty plastyczne, robimy teatrzyki kukiełkowe, czy nawet prowadzimy edukacyjne spotkania o pierwszej pomocy na wesoło.

MAGICZNY CZAS

Spotkanie Mikołajkowe

Gdy w powietrzu czuć magię zbliżających się świąt, nadchodzące
spotkanie z Mikołajem to poważna sprawa. Przed jego przybyciem nasze Elfiki muszą przeprowadzić mnóstwo zadań i sprawdzić czy dzieci są gotowe na to wyjątkowe spotkanie. Zatem jest quiz o Świętym, nauka Mikołajowego tańca, no i oczywiście pokaz magicznych baniek dymnych, które wyglądają jak czarodziejskie, no ale czy mikołajki to nie magiczny czas.

ŚWIĄTECZNY, RODZINNY CZAS

Niezapomniane Święta
w Hotelu

Kolejny nasz ulubiony czas, kiedy czuć wszędzie atmosferę świąteczną – animacje prowadzone są oczywiście przez Elfy, które zapraszają dzieci do poszukiwania skarbów, świątecznych zadań oraz konkurencji.To czas kiedy przeważnie na animacje przychodzą całe rodziny dlatego też przygotowujemy atrakcje dla małych i dużych Gości. Banki mydlane, konkurencje integracyjne, quizy rodzinne to wszystko znajdziecie Państwo na naszych świątecznych animacjach.

WIELKANOC

Animacje z Królikiem Bugsem.

Poszukiwanie wielkanocnych jajeczek oraz wielkanocnego skarbu, to zdecydowanie co dzieci lubią najbardziej. Prowadzimy również warsztaty na których wykonujemy wielkanocne ozdoby oraz malujemy pisanki. Oczywiście każdy dzień świąt to inny temat przewodni, na którym bawimy się całymi rodzinami.

SYLWESTER

I tu przyznamy się, to najtrudniejsza impreza w roku, mega wyzwanie i wielka odpowiedzialność, bo dzieci zostają z nami przeważnie od 19 do 1 w nocy bez Rodziców. Jest to wieczór pełen emocji i wrażeń, również dla nas – gdyż robimy wszystko, aby dzieci fantastycznie się bawiły podczas sylwestrowego balu oraz fantastycznie przywitały Nowy Rok.

NASZE OPINIE PO ANIMACJACH

NASZE ANIMACJE HOTELOWE
W OBIEKTYWIEJeśli mają Państwo pytania lub chcecie zarezerwować termin, bardzo prosimy o wypełnienie formularza.