TO CO DZIECI LUBIĄ NAJBARDZIEJ

Bańkowe szaleństwo

Banki dymne, banki ogniowe, miliony baniek małych, dużych, średnich , zamykanie w bankach mydlanych – czyli bąbelkowy zawrót głowy. Nasze bańkowe szaleństwo może stanowić odrębny animacyjny show, ale również można go dołączyć do Mikołajek, animacji podczas balu karnawałowego, czy dnia pluszowego misia.

RODZINNY CZAS, CZYLI

Pikniki rodzinne

Skoki w wielkich gaciach, chodzące gąsienice, tańce animacyjne, szukanie skarbów, gry i zabawy rodzinne, wielkie banki mydlane oraz spotkanie z bajkowymi przyjaciółmi, to tylko nieliczne atrakcje podczas naszych pikników rodzinnych.

CZAS ZABAWY

Bale karnawałowe dla przedszkolaków.

Bale karnawałowe dla przedszkolaków to muzyczna podróż przez bajkowy świat. Dzieci podczas balu odwiedzają bajkowe postacie, które tańczą i bawią się z nimi. Muzyka dostosowana jest do wieku młodszych dzieci, ale tańczymy również hotelowe hity animacyjne takie jak: chocolate, hej bebe, czy kaczuszki oraz aktualne przeboje.

MAGICZNY TANIEC

Bale karnawałowe dla klas I-III.

To zdecydowanie moc i energia – czyli połączenie tańca, zabawy. Na życzenie Państwa moźe przyjść bajkowa postać, ale przeważnie tylko jedna gdyż obok tańców, na balu pokazujemy również bańki dymne i ogniowe, które są prawdziwym hitem. Zawsze mamy motyw przewodni bali, w tym roku hitem był Mario i Luigi z popularnej gry Mario Bros.

BAJKOWE ŻYCIE

Bale karnawałowe dla młodzieży IV-VIII.

Zawsze na każdym weselu małych i dużych Gości odwiedza lub odwiedzają bajkowe postacie.
To wspaniałe wspomnienie do kolekcji. Kto może Was odwiedzić w tym wyjątkowym dniu: Kubuś Puchatek, Krolik Bugs, Myszka Minii, Kaczor Donald, Smok Smokuś, Minionek, Bałwanek Olaf.

MIKOŁAJKI

Spotkanie z Mikołajem

Dzieci w oczekiwaniu na spotkanie z Mikołajem czeka mnóstwo zadań do wykonania. Test wiedzy o Świętym Mikołaju, to z pewnością jedno z nich. W związku z tym, że Mikołaj bardzo lubi tańczyć, nauczymy dzieci mikołajkowego tańca. Niewątpliwie dzieci uwielbiają szukać skarbów – i właśnie zaginionego skarbu elfów będą musiały poszukać.Jeśli mają Państwo pytania lub chcecie zarezerwować termin , bardzo prosimy o wypełnienie formularza.